Psia škôlka v POZITIVE

Starotlivosť o Vašich psíkov počas vašej pracovné doby.

V našom centre sa psíkom venujeme veľmi aktivne. Každý psík trénuje niekolko krát za deň v krátkých intervaloch. Hraje si s druhými psíkmi a chodí na vychádzky.

V POZITIVE si myslíme, že tieto cviky sú najdôležitejšie, ktoré by mal zvládať každý psík.

  • reakciu na meno
  • privolanie
  • manipuláciu kvôli návšteve veterinára, strihanie pazúrikov
  • chodenie na miesto
  • "FUJ" psík nič nezje vonku
  • chodenie na vodítku
  • čakaj
  • čakanie u dverý

V prípade záujmu môžme psíkov učiť aj iné potrebné cviky, ktoré ma každý majiteľ nastavené iné. 

Psíkovia chodia na výlety

Majú jasné pravidla

Psíky sú celý deň opakovane vychovavané. Sú odmeňované za správne správanie odmienkami, ale i hrou s ostatnými psíkmi. 

Podľa požiadavkou majiťelov sa trénuju výchovné veci, ale môžu to byť aj nejaké cviky zo psích športov.

Kto sa Vám stará o Vaše psíky??

Majiteľka a trénerka Psieho centra POZITIV

&

Natália Jureková trénerka pre výchovu

Problémový pes v škôlke

i s tým, Vám vieme pomôcť. V škôlke Vám tréning urychlíme, ale je nutností, abyste so psíkom pracovali aj vy  - majiťeľ!!! Tieto problémové psíky sú izolované od ostatných. Záleží od špecifického problému.

HYPERAKTIVNÝ PSÍK

Psík stále skáče, nieje schopný reagovať na povely. Hryzie do nôh. Nevie si nechať nasadiť obojok, obliečok. Nevie chodiť na vodítku aj. 

AGRESIVNÝ PES

Agresia na druhé psíky, na ludí. Stráženie si majiťeľa, hračky. 

USTRACHANÝ PES

Strach zo zvukou, z nového prostredí. Strach s jiných psíkov, strach s ludí. 

Do škôlky berieme čísté psíky...

 

...kedže psíky chodí vonku a to i v zlom počasí tak je nutné rátať s tým, že Váš psík bude špinavý a to i obleček pokiaľ ho v škôlke má...

 

vraciame špinavé a šťastné psíky!!!

REFERENCIE NAŠICH KLIENTOV

Máme borderku, ktorú sem nosíme keď ju nemáme kde nechať počas práce. Vždy sa veľmi teší keď má ísť do tejto škôlky. Má tam plno kamošov a hlavne skvelú trénerku Markétu, ktorá sa im venuje. Určite vrelo odporúčame každému :).
Tomáš a Nari
Som velmi spokojna s tymto centrom. Mam psika s hlboko zakorenenym neziaducim spravanim. Je toho viac, co potrebujeme postupne odstranit, no dnes viem, ze trenerka to so psami naozaj vie, ona im rozumie... . Ziadne agresivne povely, ale pozitivne vedenie, nedalo sa nevsimnut si zmenu energie u mojho psa. Tam, kde reagovala predtym "nepricetne" to postupne zvladame s prehladom, wau 🙂. Nemohla som uverit uz po prvej skusobnej hodine, ako moj pes reagoval. Pocuvam rady a pokyny nasej trenerky a musim povedat, ze su absolutne k veci. Ziadna strata casu, ziadne vyhodene peniaze... DAKUJEM. Môzem toto centrum iba doporucit, moj pes prichadza domov zo skôlky spokojny, unaveny a poslusny, pretoze sa mu tam venuju. A pekne si ho precvicujem aj doma a on pekne spolupracuje ❤️. Je to velka ulava... 🙂
Lenka a Lili
Ked ho milujete,nie je co riesit! Spokojny a stastny psik dvakrat spokojny majitel. Vrelo odporucam skolku Pozitiv, kde vaš milacik(kym ste v praci)najde a zasluzi si,co potrebuje. Super pristup vdaka ucitelke Markete,ktora zvieratkam zazracne rozumie. Dakujem,ze Ste.
Julia a Rony
So škôlkou pre psíkov som veľmi spokojná. Moja fenka vzhľadom k svojej trpkej minulosti má kadejaké "bloky", takže mi bolo fakt všelijako, keď som ju niesla do škôlky prvýkrát. :-) Dnes som fakt šťastná, že som dostala kontakt na našu Markétku 💟, pretože urobila za krátky čas neskutočné zmeny s Mimkou. Je to asi jediné miesto a jediný človek, ktorému bezvýhradne dôverujem a viem, že je Mima u nej v bezpečí a šťastná. Bohužiaľ zatiaľ nemôžme chodiť pravidelne, ale Mima sa vždy neskutočne teší keď vystúpi z auta ... Mima svoju trénerku zbožňuje a myslím, že aj to je dôkazom toho, že to Markéta proste so psíkmi VIE! Veľká vďaka!😍😘
Anna a Mimi
2 roky už nosíme nášho psíka takmer každý deň do škôlky Pozitív Centrum a so službami sme nadmieru spokojní. Určite odporúčam všetkým, ktorí chcú mať zabezpečenú skvelú službu pre svojho psíka.
Ivana a Lavli

V PRÍPADE AK SME VÁS ZAUJALI, KONTAKTUJTE NÁS

Kontakt

Telefón
+421 917 430 886
E-mail
psiecentrumpozitiv@gmail.com