PSIA ŠKÔLKA

stráženie psíkov v pracovné dni

ČO ZNAMENÁ PSIA ŠKÔLKA V PSOM CENTRE POZITIV

Starotlivosť o Vašich psíkov počas vašej pracovné doby. V našom centre sa však psíkov venujeme veľmi aktivne. Každý psík trénuje niekolko krát za deň v krátkých intervaloch. Hraje si s druhými psíkmi a chodí na vychádzky.

V lekciích učíme:

  • privolanie a reakcie na meno
  • chytenie za obojok a manipulácia so psíkom
  • kontrola na jedlo a hračky
  • odloženie
  • chôdza na vodítku

V prípade záujmu môžme psíkov učiť aj iné potrebné cviky, ktoré ma každý majiteľ nastavené iné. Preto nás neváhajte kontaktovať.

Na celý deň treba zobrať psíkovi, jeho ohlíbenú hračku a pamlsky, poprípade pelíšek. Ale vše potrebné má u nás zaistené.

POZOR psia škôlka nieje psí HOTEL!!! Psíkovia u nás neostávajú cez noc.

Rezerváciu tréningu môžte po dohode s trénerkou Markétou Kelbelovou 0917 430 886

Referencie našich klientov

 

Máme borderku, ktorú sem nosíme keď ju nemáme kde nechať počas práce. Vždy sa veľmi teší keď má ísť do tejto škôlky. Má tam plno kamošov a hlavne skvelú trénerku Markétu, ktorá sa im venuje. Určite vrelo odporúčame každému :).

Tomáš a Nari

Som velmi spokojna s tymto centrom. Mam psika s hlboko zakorenenym neziaducim spravanim. Je toho viac, co potrebujeme postupne odstranit, no dnes viem, ze trenerka to so psami naozaj vie, ona im rozumie... . Ziadne agresivne povely, ale pozitivne vedenie, nedalo sa nevsimnut si zmenu energie u mojho psa. Tam, kde reagovala predtym "nepricetne" to postupne zvladame s prehladom, wau 🙂. Nemohla som uverit uz po prvej skusobnej hodine, ako moj pes reagoval. Pocuvam rady a pokyny nasej trenerky a musim povedat, ze su absolutne k veci. Ziadna strata casu, ziadne vyhodene peniaze... DAKUJEM. Môzem toto centrum iba doporucit, moj pes prichadza domov zo skôlky spokojny, unaveny a poslusny, pretoze sa mu tam venuju. A pekne si ho precvicujem aj doma a on pekne spolupracuje ❤️. Je to velka ulava... 🙂

Lenka a Lili

Ked ho milujete,nie je co riesit! Spokojny a stastny psik dvakrat spokojny majitel. Vrelo odporucam skolku Pozitiv, kde vaš milacik(kym ste v praci)najde a zasluzi si,co potrebuje. Super pristup vdaka ucitelke Markete,ktora zvieratkam zazracne rozumie. Dakujem,ze Ste.

Julia a Rony

So škôlkou pre psíkov som veľmi spokojná. Moja fenka vzhľadom k svojej trpkej minulosti má kadejaké "bloky", takže mi bolo fakt všelijako, keď som ju niesla do škôlky prvýkrát. :-) Dnes som fakt šťastná, že som dostala kontakt na našu Markétku 💟, pretože urobila za krátky čas neskutočné zmeny s Mimkou. Je to asi jediné miesto a jediný človek, ktorému bezvýhradne dôverujem a viem, že je Mima u nej v bezpečí a šťastná. Bohužiaľ zatiaľ nemôžme chodiť pravidelne, ale Mima sa vždy neskutočne teší keď vystúpi z auta ... Mima svoju trénerku zbožňuje a myslím, že aj to je dôkazom toho, že to Markéta proste so psíkmi VIE! Veľká vďaka!😍😘

Anna a Mimi

2 roky už nosíme nášho psíka takmer každý deň do škôlky Pozitív Centrum a so službami sme nadmieru spokojní. Určite odporúčam všetkým, ktorí chcú mať zabezpečenú skvelú službu pre svojho psíka.

Ivana a Lavli