Psie centrum POZITIV o.z. agility klub

Sídlo o.z.
Chmeľníky 34
04016 Košice-Myslava

E-mail

pozitiv@psiecentrumpozitiv.eu

KELBEL agility s.r.o

Sídlo firmy
Chmeľníky 34
040 16 Košice-Myslava

IČO: 529 548 03
DIČ: 21 21 21 30 72

Niesme plátci DPH

Konaťeľ firmy: Markéta KELBELOVÁ
tel: 0917 430 886

Trénerky Psieho centra POZITIV

Markéta Kelbelová

tréner pre riešenie problémového správania vo výchove i športoch
Som tréner problémového správania, manipulácia so súhlasom, strihanie drapkov, shaping, práca s bylinkami a energiou, energetické masáže a uvoľnenie problémových miest, nastavenie managementu v domácnosti, riešenie problémov u klientov, psie športy (agility, obedience, rally obedience, hoopers), problémy s motiváciou, fitdog - posilňovanie so psom

Emma Lepková

tréner športové prípravky, agility, tréner ve škôlke
Volám sa Emma Lepková a som úspešná pretekárka Agility v kategórii L3. Mám fenku Nelly, s ktorou sa venujeme Agility už 9 rokov, počas ktorých sme získali aj významné tituly ako aj Majster Slovenska. Nedávno mi pribudol do svorky aj Simbík. Popri tom sa venujeme aj Hoopers a poslušnosti. Rozhodla som sa, že by som rada svoje znalosti podala ďalej. Športová prípravka vás pripraví na rôzne situácie, ktoré môžu nastať či už na parkúre alebo v každodennom živote.

Tinka Gerstbreinová

výchova ve škôlke, individuálné tríningy, športy
Se svojim psíkom som uz od malička navštevovala cvičáky a učila sa od rôzných trénerov ako pracovať so psom ci uz v bežnom živote a neskôr aj v športe. Psy boli vždy mojou veľkou vášňou, ale práca s mojim prvým psíkom Aydenom, ma uplne pohltila. Venujeme sa poslušnosti aj obranám a v neposlednom rade sme pre zábavu začali aj s agility a rally obedience. Z našich doterajších úspechov sú to jednoznačne skúšky poslušnosti FCI BH/VT a IBGH1. Momentalne sa pripravujeme na dalsiu (tentokrat 3 oddielovu – stopy, poslušnosť, obrany) skusku IGP-V. Pretože milujem psov, chcem im pomôcť naučiť sa žiť v našom svete.