Pomoc útulku v POZITIVE

Útulky, velké téme. Psíky majú priestor kde môžu byť, dostanú jesť. No to je všetko. Lebo ludia čo tam sú majú kopec práce, aby zabezpečili aj niečo navyše. 

Kedže som tréner psov, a veľmi ma to baví, chodím do útulku pomáhať s problémovými psíkmi. Problémy psíkov sú rôzné, ale tie najhoršie prípady, bohužial nevyrieši iba môj tréning. Psíky prosto musí isť preč z prostredí, ktoré je stresuje.

Nejak som začala a budem sa snažiť robiť maximum čo je v mojich silách. Verím, že sa pridajú ďalši ľudia, ktorý vedia pomôcť práve tým, čo robia najdradšej. Nejde o peniaze ani finančné prostriedky.

Ide o náš čas, ktorý vieme týmto psíkom dať a nejako im pomôcť.

Pomôžte práve tým, čo robíte najradeji.

V čom ešte vieme pomôcť v POZITIVE??Pomôžeme Vám vybrať vhodného psíka

So psíkami pracujem veľmi dlho. Cítím ich povahu a už niekolkokrát som vybrala vhodného psíka ku tým správným ľudom. Preto som sa rozhodľa pomocť aj týmto spôsobom.

AKO TO FUNGUJE

1. Stretneme sa a vy mi povieťe ako fungujete. Vymýšlame dotazník, ktorý by tuto čásť zrýchlil.
2. V útulku nájdeme niekoľo psíkov, ktorý by splnili všetky vaše požiadavky.
3. Keď sú psíky vybraté, dojde k prvému stretnutí s vybranými psíkmi. Povieme si ich plusy ich mínusy. A vybereme toho, ktorý sa Vám bude páčiť a bude sa ku Vám hodiť najviac.
4. V prípade potreby pomôžem s tréningom vybraného psíka.

Posledný bod je možné poupraviť tak, že si psíka viem zobrať na 10 dní ku sebe a viem, ho naučiť vše potrebné. Vy už iba budete pokračovať a vylepšovať už naučené správanie.

Verím, že i tato čásť sa môže ľudom páčiť. A využijú profesionálný pristup, aby Váš život so psíkom bol pokojný a dlhý.

Vyberajte povahu nie ako psík vyzerá!!!

Kontakt

Telefón
+421 917 430 886
E-mail
psiecentrumpozitiv@gmail.com