Psia škôlka v POZITIVE

Starotlivosť a výchova Vašich psíkov počas vašej práce

Pre koho je škôlka vhodná?

Naša škôlka je pre psíkov s majiteľmi, ktorí s nami budú aktívne spolupracovať na výchove svojho psa. Budeme trénovať to čo majitelia, aby sme zefektívnili tréningový proces. Nie sme odkladacia, ale výchovná škôlka.

Ako to prebieha?

Psíka k nám ráno donesiete. My ho budeme pravidelne venčiť a niekoľko krát za deň v krátkych intervaloch trénovať, podľa toho čo je potrebné. Zatiaľčo bude trénovať iný psík, tak ten váš, ak bude môcť byť v kontakte so psíkmi v svojej veľkosti, tak sa bude hrať alebo odpočívať. Po psíka si prídete a dostanete info k tomu ako sa mal, čo sa nové naučil alebo sa začal učiť, a čo máte trénovať doma.

Kedy a kde škôlka funguje?

Škôlku máme v utorok a vo štvrtok od 7:45 do 16:45.
Streda 8-13hod. 
Treba sa hlásiť telefonicky u Tinky. Tel. +421 911 259 381

Tréningové miestnosti, kde máme psíkov sú v hale
na Jarmočnej 2, Košice.

Čo je potrebné doniesť?

Doneste pamlsky (nie granule, ktorými kŕmite) a psíka s obojkom aj postrojom.

Do našej škôlky môžete doniesť psíka až po prvom individuálnom tréningu.

Psíkovia chodia trénovať i do mesta

Problémový pes v škôlke

Aj s tým Vám vieme pomôcť. Škôlka urýchli tréningový proces, ale taktiež musíte spolupracovať a trénovať najmä vy.  Problémové psíky sú väčšinou izolované od ostatných, ale záleží to od špecifického problému.

HYPERAKTIVNÝ PSÍK

AGRESÍVNY PES

USTRÁCHANY PES

Kto sa stará o Vašich psíkov?

Markéta Kelbelová,

majiteľka a trénerka problémových psíkov a psích športov

&

Tinka Gersbreinová, trénerka pre výchovu a športy

&

Emma Lepková, tréner agility

Do škôlky berieme čístých psíkov...

 

...kedže psíkovia chodia von a to aj v zlom počasí, tak je nutné počítať s tým, že Váš psík alebo jeho oblečenie, bude špinavé...

 

vraciame špinavých a šťastných psíkov!!!

REFERENCIE NAŠICH KLIENTOV

Máme borderku, ktorú sem nosíme keď ju nemáme kde nechať počas práce. Vždy sa veľmi teší keď má ísť do tejto škôlky. Má tam plno kamošov a hlavne skvelú trénerku Markétu, ktorá sa im venuje. Určite vrelo odporúčame každému :).
Tomáš a Nari
Som velmi spokojna s tymto centrom. Mam psika s hlboko zakorenenym neziaducim spravanim. Je toho viac, co potrebujeme postupne odstranit, no dnes viem, ze trenerka to so psami naozaj vie, ona im rozumie... . Ziadne agresivne povely, ale pozitivne vedenie, nedalo sa nevsimnut si zmenu energie u mojho psa. Tam, kde reagovala predtym "nepricetne" to postupne zvladame s prehladom, wau 🙂. Nemohla som uverit uz po prvej skusobnej hodine, ako moj pes reagoval. Pocuvam rady a pokyny nasej trenerky a musim povedat, ze su absolutne k veci. Ziadna strata casu, ziadne vyhodene peniaze... DAKUJEM. Môzem toto centrum iba doporucit, moj pes prichadza domov zo skôlky spokojny, unaveny a poslusny, pretoze sa mu tam venuju. A pekne si ho precvicujem aj doma a on pekne spolupracuje ❤️. Je to velka ulava... 🙂
Lenka a Lili
Ked ho milujete,nie je co riesit! Spokojny a stastny psik dvakrat spokojny majitel. Vrelo odporucam skolku Pozitiv, kde vaš milacik(kym ste v praci)najde a zasluzi si,co potrebuje. Super pristup vdaka ucitelke Markete,ktora zvieratkam zazracne rozumie. Dakujem,ze Ste.
Julia a Rony
So škôlkou pre psíkov som veľmi spokojná. Moja fenka vzhľadom k svojej trpkej minulosti má kadejaké "bloky", takže mi bolo fakt všelijako, keď som ju niesla do škôlky prvýkrát. :-) Dnes som fakt šťastná, že som dostala kontakt na našu Markétku 💟, pretože urobila za krátky čas neskutočné zmeny s Mimkou. Je to asi jediné miesto a jediný človek, ktorému bezvýhradne dôverujem a viem, že je Mima u nej v bezpečí a šťastná. Bohužiaľ zatiaľ nemôžme chodiť pravidelne, ale Mima sa vždy neskutočne teší keď vystúpi z auta ... Mima svoju trénerku zbožňuje a myslím, že aj to je dôkazom toho, že to Markéta proste so psíkmi VIE! Veľká vďaka!😍😘
Anna a Mimi
2 roky už nosíme nášho psíka takmer každý deň do škôlky Pozitív Centrum a so službami sme nadmieru spokojní. Určite odporúčam všetkým, ktorí chcú mať zabezpečenú skvelú službu pre svojho psíka.
Ivana a Lavli

V PRÍPADE AK SME VÁS ZAUJALI, KONTAKTUJTE NÁS

Kontakt

Telefón
+421 917 430 886
E-mail
pozitiv@psiecentrumpozitiv.eu